Akasya Durağı’nın Ali Kemal’iydi Değişimi Şoke Etti!

Cezmi Baskın – Osman Aga

Dizinin Trakyalı asabi taksicisiydi. Hala sosyal medyada capsleri dönmektedir Osman Aga’nın. Diziden sonra çok fazla değişim yaşamadı Cezmi Baskın, yıllardır aynı yüz hatlarıyla.

Levent Ülgen – Sinan Kaya

Ben kaya, Sinan Kaya, memleket Kartalkaya, geldim buraya kaya kaya… dizelerinin sahibi Sinan Kaya da bıraktığımız gibi devam ediyor. Üç kağıtçı rollerin aranan yüzü olan Levent Ülgen bir ara bıyıklarını kesmişti, sonra sakal uzattı ama en son tekrar bildiğimiz haline döndü. Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taam mı…

Ateş Fatih Uçan – Ali Kemal

İlginçtir en çok değişen isimlerden birisi Ali Kemal olmuş. Tarzını baya bir değiştirmiş Ali Kemal. Sakal bırakmış. Bir ara boks maçlarında boy gösteriyordu televizyonda. Çenesi ve gözlerini tanımasak Ateş Fatih Uçan’ın Ali Kemal olduğuna inanmayız.

Onur Şan – Seyit

2008’de başlayan dizide ilk bölümden rol alan Onur Şan aradan geçen yıllara rağmen hiç değişmemiş. Aynı saç stili, aynı giyim kuşam. Seyit karakterine demek ki biraz da kendinden bir şeyler katmış. Müzisyenliğe devam ediyor.

Nilgün Belgün – Eleni

Nilgün Belgün’ü kendimi bildim bileli ekranda görürüm, bir insan hiç mi değişmez? Akasya Durağı’nda da şen şakraktı diğer projelerde de. Yıllardır güzelliğinden ve enerjisinden bir şey kaybetmiyor. Maşallah diyelim.

Pelin Sönmez – Dilek

Osman Aga’nın ele avuca sığmayan kızı Dilek’i canlandıran Pelin Sönmez de çok fazla değişim yaşamayan isimlerden. Yıllar içinde birçok projede yer alan Pelin Sönmez’i yolda görse “Anaaa Akasya Durağı’nın Dilek’i” deriz.

Aslı Altaylar – Gülbin

Yüz olarak değil de kilo olarak oldukça değişmiş Gülibik. Verdiği kilolar sonrası havası değişmiş başarılı oyuncunun.

Erimşah Bora – Can

Sinan’ın en az kendisi kadar üç kağıtçı oğlu Can’ı canlandıran Erimşah Bora o dönem ilkokula gidiyordu. Şimdilerde ise kocaman delikanlı oldu. Haliyle çok değişti. Görenler inanamadı o derece…

Makbule Akbaş – Zeyno

Seyit’in üzerine zorla kuma getirilmeye çalışılan eşi Zeyno karakterini canlandıran isim Makbule Akbaş’tı. Çok fazla değişim yaşamamış oyuncu.