Alef 8. Bölüm izle final bölümü yayınlandı! Fx blutv Alef 8. bölüm izle

8. Bölüm: Settar oğlunun, Kemal katilin peşinde

Kemal, yakılan binanın gizli bir tekke olduğunu öğrenir ve bu ipucuyla birlikte katilin cinayet motivasyonlarına dair kafasındaki resim netleşir. Ancak yeni bulacağı bir ipucu onu Yaşar’la son kez görüşmeye götürür. Burada Yaşar’dan öğrenecekleri Kemal’i sarsacaktır. Kemal’in elindeki yapbozun tüm renkleri son parçanın eklenmesiyle değişecektir.

Güneş yaşıyor mu?

Kemal yeni bir yola girerken ortağı Settar, telefonuna gelen bir mesajla şok olur. Mesaj, oğlu Güneş’ten gelmektedir. Gelen mesaj, Settar’ı bir buluşma yerine çağırır. Oğlunun yaşıyor olabileceği bilgisiyle hemen yola çıkan Settar’ı hiç tahmin etmediği bir sürpriz beklemektedir.

BluTV ve FX’in ortak projesi Alef 22 mayıs cuma akşamı yeni bölümü ile izleyici ile buluştu. Alef 8. yeni bölümde neler yaşanacak? Alef final bölümü bu akşam yayında. Alef 2. sezon var mı? Alef dizisi 8. bölüm nereden, nasıl izlenir gibi soruların yanı sıra Alef 8. bölüm hakkında tüm detayları haber içeriğinde bulabilirsiniz.

BluTV ve FX ortaklığında çekilen Emin Alper dizisi “ALEF”, gizemli hikâyesi, iyi oyunculukları ve polisiyenin hakkını veren kurgusuyla yılın en iyi yerli yapımlarından biri olmayı başarıyor. Haftanın yenileri ise, belgeseldeki başarısını dramalarda da sürdürmeye kararlı Nat Geo kanalından geliyor: Soul müziğin kraliçesi Aretha Franklin’in hayatını anlatan “Genius: Aretha” ve Annie Proulx uyarlaması “Barkskins”, izleyecek yeni dizi arayanlara duyurulur.

ALEF (BluTV & FX)

Yönetmen: Emin Alper
Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Kenan İmirzalıoğlu, Melisa Sözen, Hatice Aslan
2020-TÜRKİYE-1. SEZON-8 Bölüm
GERİLİM, DRAM, GİZEM

Nisan ayında başlayan ve gerek anlatımı, gerek kurgusuyla yerli ekranların özlediğimiz polisiye serisi olmayı başaran “ALEF”, gerilimli ve mistik yolculuğunu bugün 8. bölümüyle sona erdiriyor. “Tepenin Ardı”, “Abluka” ve “Kız Kardeşler” filmleriyle tanıdığımız Emin Alper’in yönetmenlikteki başarısı kadar, Ahmet Mümtaz Taylan ve Kenan İmirzalıoğlu başta olmak üzere sıkı oyuncu kadrosuyla da öne çıkan dizi, iyi bir polisiye izliyoruz duygusunu ilk bölümden itibaren uyanık tutmayı başarıyor. İki dedektifin bir seri katilin peşinde İstanbul’u arşınlamalarını anlatan ve katilin geride bıraktığı ipuçlarının izinde tasavvuf felsefesinin gizlenmek zorunda bırakılmış inanışlarını da ortaya döken “ALEF”, İstanbul’u hikâyenin önemli aktörlerinden birine dönüştüren görsel tasarımıyla da etkiliyor ve son yılların en iyi yerli yapımlarından biri oluyor.

Alef dizisi 8. yeni final bölümü yayınlandı! Fx Alef 8. bölüm izle blutv

Alef Dizisi 1. Sezon 8. Bölüm ile 22 Mayıs Cuma günü saat 21:30’da BluTV ve Fx ekranlarında olacak

ALEF neden final yapıyor?

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı ALEF final kararı aldı. Dizinin hayranları, “Alef neden final yapıyor?” sormaya başladı. Nisan ayında yeni başlayan dizinin erken final kararı almasının nedenleri araştırılıyor

ALEF’İN FİNAL YAPMA NEDENİ

ALEF dizisi, yapımcılarla ile yayıncı arasında yapılan anlaşma gereği sadece 8 bölüm çekilecekti. Yani hikaye 8 bölümde sonuçlanacaktı. Bu nedenle dizinin erken final kararı aldığı söylenemez.