Alef 8. Bölüm izle Fx Alef 8. final bölümü yayında BluTv

Alef 8. Bölüm izle, polisiye ve suç türünün günümüzdeki en güzel örneklerinden olan yerli yapım harika bir dizidir. IMDb 8.7 lik puanıyla da kendisini kanıtlar nitelikte bir dizi. Başrollerini Kenan Imirzalioglu, Ahmet Mümtaz Taylan, Melisa Sözen gibi önemli isimler üstlendiği yapım İstanbul boğazı çevresinde işlene bir cinayeti konu ediniyor.

Alef final 8. bölüm izle Fx ve Blutv TIKLA

Olayın başlangıcında tek bir cinayet gözükse de ardı arkası kesilmeyen bağlantılar yüzünden işler sürekli karışık bir hal alır. Her cinayet bir başka cinayeti peşinde getirir. İşte bu cinayetler zinciri de çok daha karmaşık bir sırrı ortaya çıkartır. Sitemizden Alef 8.bölüm izle tek link olarak 1080p kalitesinde sansürsüz indirip, izleyebilirsiniz.

Bu akşam yayınlanacak final bölümüyle hikayesini tamamlayacak olan BluTV ve FX’in ortak projesi Alef; Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in başrollerini paylaştığı kadrosuyla ve ilk Türk mistik polisiye dizisi olarak Türk dizi tarihinde şimdiden önemli bir yer edindi.

Dizinin bu akşam yayınlanacak olan son bölümünde Kemal katili bulmak için son şifreleri çözerken, Settar intihar ettiğini düşündüğü oğlundan aldığı mesajla bambaşka bir yola girecektir.

Yaşar, Kemal’den neyi gizliyor?

Kemal, yakılan binanın gizli bir tekke olduğunu öğrenir ve bu ipucuyla birlikte katilin cinayet motivasyonlarına dair kafasındaki resim netleşir. Ancak yeni bulacağı bir ipucu onu Yaşar’la son kez görüşmeye götürür. Burada Yaşar’dan öğrenecekleri Kemal’i sarsacaktır. Kemal’in elindeki yapbozun tüm renkleri son parçanın eklenmesiyle değişecektir.

Güneş yaşıyor mu?

Kemal yeni bir yola girerken ortağı Settar, telefonuna gelen bir mesajla şok olur. Mesaj, oğlu Güneş’ten gelmektedir. Gelen mesaj, Settar’ı bir buluşma yerine çağırır. Oğlunun yaşıyor olabileceği bilgisiyle hemen yola çıkan Settar’ı hiç tahmin etmediği bir sürpriz beklemektedir.

ALEF, final bölümüyle bu akşam 21.30’da BluTV ve FX’te

Diziye ait tüm bölümleri BluTV sitesinde bulabileceğiniz gibi FX TV nin izlenebildiği platformlarda da izleyebilirsiniz. DSmart go gibi üyelikleriniz varsa dizinin başlama saatinde reklamsız olarak izleyebilirsiniz. TV’de ki yayında bir kaç yerde sansür olduğunu görmüştük bu yüzden izlemesi pek keyif vermeyebilir ama tercih sizin.

Leave a Comment
yakın zamanda Gönderilenler