Bir Annenin Günahı özeti konusu nedir?

Bir Annenin Günahı Dizisinde Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas Hangi Rollerde Oynuyor? Yusuf ve Yağmur’un O Efsane Aşk Hikayesi… Filipinlerde yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran A Mother’s Guilt dizisinden uyarlanan Bir Annenin Günahı’nın yönetmenliğini Filiz Pakman yapacak. Ahmet Yurdakul’un da senaryosunu yazdığı dizinin baş karakterlerinden Yusuf ve Yağmur arasında yaşanacak aşk ise merak ediliyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı dizisinde Özge Özberk, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay ve Simay Barlas gibi isimler rol alacak. Güçlü oyuncu kadrosu ile ilgi çeken dizi dramatik bir hikaye anlatacak. Oğlunun hayatını kurtarmak için cinayet işleyen bir annenin yaşadıklarını ve oğlunun imkansız aşkını anlatacak olan dizi merakla bekleniyor. Dizide Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas’ın oynayacağı karakterlerin aşkı ise şimdiden ilgi çekti.

 

Yusuf ve Yağmur Aşkı Merak Ediliyor

Bir Annenin Günahı dizisinde oğlunun hayatı için cinayet işleyen bir annenin dramının yanı sıra, Yusuf’un imkansız aşkı da dikkat çekiyor. Annesinin öldürdüğü adamın kızına aşık olan Yusuf’un imkansız ve dramatik aşk hikayesi duygusal anları ekrana getirecek. İmkansız bir aşkın tarafları olan Yağmur ve Yusuf’un karakterleri ise merak ediliyor.

Bir Annenin Günahı dizisinde Özge Özberk’in canlandırdığı Suna’nın oğlu Yusuf’u Mert Yazıcıoğlu oynayacak. Yusuf her zaman güler yüzlü, zeki ve çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Bir yandan okul okurken diğer yandan da çalışıp annesine destek olmak ister. Gizli gizli çalışan Yusuf zengin olup ailesini bu hayattan kurtarmak istemektedir. Yağmur’la tanışınca Yusuf’un hayatı beklenmedik şekilde yön değiştirir. Dizide Simay Barlas’ın canlandırdığı Yağmur karakteri ise özgüvenli, güzel ve iyi bir kızdır. Müzik ile ilgilenen Yağmur’un babası ile özel bir ilişkisi vardır. Babasının ölümü ile yıkılan Yağmur’u bu bataklıktan Yusuf çıkaracaktır.

Bir Annenin Günahı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında uzun zamandır tanıtımı yapılan Bir Annenin Günahı dizisinin ne zaman yayınlanacağı da merak edilen konulardan biri. Beklenen dizi ilk bölümü ile 21 kasım cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.