Cihangir Ceyhan’dan Beklenmedik Hamle! Herkesi Şaşırttı! Bu Kadar Mı Hızlı Olur

Ay yapım tarafından iddalı bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Çok yakında Show tv ekranlarında başlayacak olan yabancı bir dizinin uyarlaması olarak senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın yazdığı yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı Alev Alev dizisi iddialı başrol oyuncuları ile başlamadan fenomen olma yolunda ilerliyor.

Dizinin birinci bölümü ile ilgili yayınlanan fragmanlar izleyicinin dikkatini çekti. Özellikle Çukur dizisinden Azer karakterine can veren ve yeni sezonun ilk bölümlerinde diziye veda edip Alev Alev e transfer olan oyunculardan Cihangir Ceyhan’ın Ömer karakterini canlandıracağı dizideki fragman sahnesi çok konuşuluyor.

1-) Fragmanı Bile Alev Alev

Show TV’nin iddialı diziler arasına girmeye aday olan Alev Alev dizisinin konusu birbirinden farklı ama güçlü karakterli hayatla mücadele eden 3 kadının hayatlarının 100 kişiden fazla can kaybının yaşandığı bir yangın sonrasında bir şekilde kesişmesi ile başlayan hayat hikayelerini içeriyor.

 

Dizinin birinci bölüm fragmanı yayınlanmaya başladığı andan itibaren en çok dikkat çeken sahne Ömer karakterine hayat verecek olan Cihangir Ceyhan oldu.

 

 

2-) Cihangir Ceyhan Kimdir

1989 yolunda Adana da dünyaya gelen Cihangir Ceyhan’ın ilk oyunculuk deneyimi Yusuf isimli dizine ile olsada ondan sonra bir internet televizyonunda yayınlanan ve Cio karakteri ile özellikle gençleri çok sevdiği bir oyuncu olarak sanat dünyasına adım atmasını sağlayan Sıfır Bir ve The Pit dizileri ile şöhret basamaklarını tırmanan Ceyhan Çukur dizisi ile kariyerinin zirvesini yaptı.

 

Neredeyse 3 sezon Azer karakteri ile izleyicisini ve hayran kitlesini çoğaltan Ceyhan yeni transfer olduğu Alev Alev dizisinde Ömer karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Ömer diziye ismini veren ve her şeyin başlangıcı olan otel yangınında çalışan yakışıklı ve hiçbir şeyden korkmayan bir delikanlıdır.

 

 

Yangın esnasında karakter oyuncularından Rüya’yı yangından kurtaran Ömer hayatını kurtardığı kadına aşık olur. Rüya zengin ve evli bir kadındır. Ama Ömer bunu bile bile aşık olmaktan kendini alamayacaktır. Fragmandaki yangın sahnesini izleyenler Ömer korkusuz cesaretine hayran kaldılar. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Ömer ve Rüya arasında yaşanacaklar şimdiden merak konusu.