Çukur dizisinde Halil İbrahim gerçekte kim? Çukur’un Halil İbrahim’i kaç yaşında?

Çukur Halil İbrahim Kimdir?

4.sezona bomba gibi giriş yapan, büyük isimlere veda edilmesinin yanı sıra yeni isimlerin de kadroya alındığı Çukur dizisi, her geçen gün hayran kitlesini arttırıyor. Sosyal medyada Pazartesi akşamları gündeme oturan dizide İdris Koçovalı’nın abisi olan Cumali Koçovalı’nın hikayesi ise son zamanlarda sıkça gündeme gelmeye başladı.

Sadece yüzüklü parmağını görebildiğimiz Amca Cumali, Halil İbrahim adı ile yaşamını sürdürürken hakkında öğrenilen bilgiler de izleyenleri oldukça şaşırttı. Çukur’a yakışmayan işler yaptığını ve ailesi ile arasının açıldığını bildiğimiz Amca Cumali yani Halil İbrahim’i, İdris Koçovalı’nın 4 el ateş ederek vurduğunu öğrendiğimiz geçen bölümde, Halil İbrahim’in hangi amaçla tekrar Koçovalı’ların karşısına çıkıyor olduğunu izleyip hep birlikte göreceğiz.

Çukur Halil İbrahim Rolü Kim?

Çukur dizisinde hem Cengiz Erdenet’in yeni düşmanı olduğunu bildiğimiz hem de Koçovalı’ların amca Cumali’si olan Halil İbrahim karakterini kimin canlandıracağı bilgisi henüz paylaşılmadı. Yapım şirketinin görüştüğü isimler arasında birbirinden usta isimlerin yer aldığını söylemek mümkün.

İzleyenlerin yakından hatırlayacağı bir sahnede Meliha’nın Emmi’ye söylediği sırrın da “Amca Cumali” ile bağlantılı olabileceği ileri sürülen bir diğer düşünce. Çukur Dizisi izleyicilerinin sosyal medya yorumlarında en fazla “Amca Cumali rolünü kim oynayacak” sorusuna yanıt arıyor olması artık ekranlara yansıyacak ve önümüzdeki birkaç bölümde Amca Cumali nam-ı diğer Halil İbrahim karakterini kimin canlandırdığını hep birlikte göreceğiz.

Leave a Comment
yakın zamanda Gönderilenler