Esra Erol Çileden Çıktı! ”Erkekliği böyle mi ölçüyorsunuz”

Esra Erol’un cuma günü yayınlanan canlı yayınında yine sinirler gerildi! cuma ekrana gelen bölümde sinirlerine hakim olamayan Esra Erol, Müge Anlı modunu açık unuttu ve ağzını geleni saydı!

 

4 Sezondur Zirvede!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı 4 sezondur reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Gündüz kuşağı programı olmasına rağmen yayınladığı günlerde reyting sıralamasında ilk üçün arasına girmeyi başaran Esra Erol ve ekibi onlarca lira harcanan dizilerden daha çok seviliyor ve takip ediliyor.

 

Program sırasında genellikle sakin ve sabırlı kalmaya çalışan Esra Erol’un konukları absürtlük konusunda zirveyi zorlayınca çileden çıkan güzel sunucunun içine bazen Müge Anlı kaçıyor! Bildiğiniz gibi Müge Anlı, aynı kanalda sabah saatlerinde yayınlanan ve artık kültleşmiş milli Sherlock’umuz. Yıllardır cinayetleri aydınlatan ve üstü kapanan olayları gün yüzüne çıkartan Müge Anlı ve Esra Erol’un arası limoni olsa da; ikisi de başımızın tacı!

Canlı Yayında Sinirler Gerildi!

Dün ekrana gelen bölümde ise Esra Erol yine çileden çıktı! Geçtiğimiz günlerde programa katılan Orhan ve komşusu Zehra’nın anlattıklarını herkesin yüreğini dağlamayı başardı. 4 çocuk babası, bacağından engeli olan Orhan’ın eşi Sibel; Zehra’nın sevgilisi Ümit’e kaçınca ortalık karıştı. Çocuklarıyla ortada kalan Orhan hem Sibel’in bulunmasını hem de boşanmak istediğini dile getirdi.

 

Maddi durumunun iyi olmadığını ve çocuklarına bakacak kimsenin bulunmadığını anlatan Orhan, çocuklarını Çocuk Esirgeme Kurumuna vermek istediğini söyleyince tüm Türkiye, Orhan için seferber oldu! Ancak ertesi gün Sibel’in canlı yayına katılmasıyla ortalık karıştı. İlk defa yüzyüze gelen Orhan ve Sibel birbirleri için ithamlarda bulunurken; Orhan, Sibel’in kaçtığı Ümit hakkında “Böyle erkeklik mi olur?” deyince Esra Erol’un tepesi attı; “Erkekliği böyle mi ölçüyorsunuz. Tüküreyim öyle erkekliğin içine. Kadını erkeği yok bu işin! Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun!” diyerek sitemini dile getirdi!