Etiket: 2020

Twitter'dan 2020 İçin Tek Kelimelik Düşünce Akımı

Twitter, oldukça zorlu geçen 2020 yılıyla ilgili tek kelimelik bir akım başlattı. Yaklaşık 100 bin yanıt alan platform, oldukça eğlenceli bir akım başlatmış oldu. Özellikle de teknoloji şirketlerinin kendilerince verdikleri cevaplar, Twitter kullanıcıları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Reyting sonuçları 3 Aralık Perşembe 2020: Bir Zamanlar Çukurova, İyi Aile Babası, Mucize Doktor, Alev Alev reytingleri

Son Dakika Magazin Haberleri - 3 Aralık Çarşamba reyting sonuçları açıklandı.. Dün akşam TV’de Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev, İyi Aile Babası dizileri kıyasıya mücadele verdi. Peki, dün gece ekrana gelenler arasında hangi dizi birinci oldu, total ve AB reyting sıralaması nasıl sonuçlandı?

Dünyanın En Tehlikeli Ülkeleri Açıklandı – 2020

International SOS, tıbbi risk, COVID-19 operasyonları ve güvenlik açısından dünyanın en tehlikeli ve güvenli ülkelerini açıkladı. Türkiye haritada genel olarak orta riskli ülke şeklinde yer aldı.

Apple Music Replay 2020 Yayınlandı

Apple Music, kullanıcılara yıl boyunca en fazla dinledikleri şarkılardan oluşan kişisel bir çalma listesi sunan Replay 2020'yi sundu. Özellik dahilinde oluşturulan çalma listesi yıl boyunca dinlenebilecek.

Reyting sonuçları 2 Aralık Çarşamba 2020: Kuruluş Osman, Doğduğun Ev Kaderindir, Benim Adım Melek reytingleri

Son Dakika Magazin Haberleri - 2 Aralık Salı reyting sonuçları açıklandı.. Dün akşam TV’de Kuruluş Osman, Doğduğun Ev Kaderindir, Benim Adım Melek dizileri kıyasıya mücadele verdi. Peki, dün gece ekrana gelenler arasında hangi dizi birinci oldu, total ve AB reyting sıralaması nasıl sonuçlandı?

2020 Yılının Drone'la Çekilmiş En İyi Fotoğrafları Açıklandı

Drone Awards 2020'nin kazananları açıklandı. Dünyanın en çok takip edilen drone fotoğrafçılığı yarışması olarak karşımıza çıkan Drone Awards, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da benzersiz fotoğrafların sergilenmesini sağladı. Yarışmanın kazananı ise doğal yaşamdan çıktı.

Yarına Tek Bilet filmi izle, Yarına Tek Bilet konusu nedir?

Yarına Tek Bilet filmi Netflix'te izleyicilerle buluştu. Bir yolculuk hikayesinin olduğu filmin yönetmenliğini ise Ozan Açıktan gerçekleştirdi. Filmin Netflix'te yayınlanmasıyla beraber konusu ve oyuncular araştırılmaya başlandı. İşte Yarına Tek Biler ile ilgili bilgiler...

Yeni yılı Yerin 300 metre altında kutladılar

Zonguldak’ta 2020’ye yerin 300 metre altında giren maden işçileri, yeni yılın kazasız geçmesini temennisinde bulundu. 11 yıllık maden işçisi Güngör Soylu “Buruk bir sevinç var ama sonuçta arkadaşlarımızlayız. Ekmek davası” diye konuştu.     Gelik beldesinde faaliyet gösteren Arılar Madencilik Şirketi’nde çalışan maden işçileri yeni yıla yerin 300 metrelerce altında girdi. Yer altında kömür kazan maden işçileri, saatler 23.59’u gösterdiğinde ise tahkimat ve bakım yaptıkları madende çalışmalarını bıraktı. Üretim yapılmayan maden ocağında bakım ve üretim hazırlığı yaptıklarını anlatan maden işçileri, yeni yıla pasta keserek girdi. İşçiler yeni yılın ilk dakikalarında birbirlerini kutladılar. İşçiler yeni yıldan ise kazasız belasız üretim istedi. ... Devamını Oku