Etiket: Bakan

Bakan Kurum’dan Siirt’teki hasar tespit çalışmalarına ilişkin açıklama

Bakan Kurum, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Siirt'te meydana gelen deprem sonrasında ekiplerin Kurtalan ilçesi merkez ve köyleri başta olmak üzere gün boyu hasar tespit çalışmalarını yürüttüklerini belirtti.

Bakan Albayrak: Milletimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz

Bakan Albayrak, Twitter hesabından 200 günde devreye alınan paketlere ilişkin açıklama yaptı.

Bakan Selçuk’un ”itirafına” çok sert tepki!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un "18 milyon öğrencimiz var.

Bakan, EBA'daki Çökmelerin Yine Yaşanabileceğini Söyledi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Eğitim Bilişim Ağı'nda yaşanan sorunları değerlendirdi. Yaşanan çökme sorunlarının olağan olduğunu ifade eden Selçuk, bundan sonra da benzer durumların yaşanabileceğini açıkladı.

Erdoğan’ı da geçerek en fazla takipçili siyasetçi oldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Instagram’daki takipçi sayısında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı geçti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Instagram hesabında, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı geçerek Türkiye’de en fazla takipçisi olan siyasetçi konumuna yükseldi. Erdoğan’ın Instagram’da 7.5 milyon takipçisi bulunurken, Fahrettin Koca’nın ise 7.6 milyon takipçiye yükselmesi dikkat çekti. 1 MİLYONDAN AZ TAKİPÇİSİ VARDI Koronavirüs sürecinden önce 1 milyondan az takipçisi bulunan Koca’nın salgın sürecinde ön plana çıkması, sık sık toplantılar yapması ve her akşam koronavirüs verilerini paylaşıp, bilgilendirmede bulunması, Bakan Koca’nın hızlıca yükselmesine neden oldu.

İstanbul’da corona virüsü vaka sayısı kaç ?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor. Koca, “Son 24 saatte yapılan test sayısı 14 bin 396, bugün hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı 63. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı 277 oldu” dedi. Bakan Koca, tüm illerimizde koronavirüs vakasının olduğunu ve 8 bin 852 vakanın İstanbul’da olduğunu açıkladı. İşte il il koronavirüs vaka ve vefat sayıları… İLLERİ AÇIKLADI Bugüne kadar illerimizdeki dağılımı göstermemiştik. İtalya bunun benzerini yaptı, bir bölgeden bütün İtalya’ya virüsün yayılmasına sebep oldu. Biz de bu hatayı işlemek istemedik. Bütün illerimizde artık virüsün olduğunu biliyoruz. Burada görülen ön planda daha çok vaka İstanbul’da. İStanbul’daki vaka sayısı 8 bin ... Devamını Oku

Bakan Koca yeni Corona virüsü vakası 18

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Corona virüsü salgınıyla ilgili yaptığı açıklamada yeni vakaların tespit edildiğini duyurdu. Bakan Koca şu ifadeleri kullandı: Açıkladığımız ilk vakanın gözlem altında tutulan çevresindeki iki kişiye tanı konmuştur. Avrupa ülkelerinden gelmiş yedi, Amerika’dan gelmiş üç vakamız var. Durum üzücü ama… Tespit edilmiş her vaka, her izolasyon hepimiz için emniyettir.