Etiket: kredi

KYK kredi ve burs sonuçları açıklandı ve Twitter’da TT Oldu

2020-2021 dönemi KYK burs ve kredi sonuçları erişime açıldı. Burs ve öğrenim kredisi için başvuru yapan öğrenciler sonuçları Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun resmi sitesi üzerinden açıklandı. KYK burs  alamayan ve kredi hakkı kazanan öğrencilerin twitter üzerinden eleştirilerde bulundular ve anında Twitter'da TT oldular.

Özelde çalışanlara 100 bin lira nakit! Halkbank özel sektör kredi başvurusu

Halkbank tarafından özel sektör çalışanlarına ilişkin önemli bir kredi kampanyası duyuruldu. Maaşını Halkbank'tan alan özel sektör çalışanlarına 100 bin liraya kadar kredi verilecek ve 36 ay vade imkanı bulunacak.

Borcu Olanlar Dikkat..! O Bankalar 100 Bin TL Borç Kapatma Kredisi Veriyor..!

Günümüzde farklı bankalara borcu olan kişilere borç takas kredisi verilmektedir. Nakdi krediler olarak da bilinen borç kapama kredileri veren bankalar belirlenmiştir. Borç takas kredisi için başvurduğunuz banka sizden bazı belgeler talep etmektedir.

Kamu bankaları bugün 3’lü kredi paketi açıklayacak

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı normalleşme adımlarından ilki devreye giriyor ve bu kapsamda yeni bir finansman paketi geliyor. Kamu bankalarını bugün açıklaması beklenen kredi paketi; sosyal ihtiyaç, tatil-seyahat ve konut olmak üzere 3 ayaktan oluşuyor.

CHP’den kanun teklifi: Kredi kart borçları silinsin

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, tüketici kredileri ve kredi kartları borçlarının faizinin silinerek yeniden yapılandırılması için TBMM Başkanlığı’na kanun teklifi sundu. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, tüketici kredileri ve kredi kartları borçlarının faizinin silinerek yeniden yapılandırılması için TBMM Başkanlığı’na kanun teklifi sundu. CHP, ödenemez durumda bulunan tüketici kredisi borçlarının yeniden yapılandırılması için TBMM Başkanlığına kanun teklifi verdi. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ve arkadaşları tarafından TBMM Başkanlığına sunulan teklifte, ekonomik krizin her geçen gün daha da derinleştiği, bir başkasına kefil olma, askerlik, işsiz kalma ve evlilik gibi nedenlerle kullandığı krediyi ve kart taksitini ödeyemeyenlerin sayısının milyonları bulduğu ifade edildi. Tüketicilerin, bankalar ... Devamını Oku