Etiket: olan

‘Nükleer gücünü artırma peşinde olan ABD, Avrupa’ya nükleer başlıklı füze yerleştirmek için fırsat kolluyor’

ABD başkanlığına seçilen Joe Biden’ın ‘İran’a dönük nükleer kısıtlamaları artıracakları’ sözlerini değerlendiren Emekli Hava Pilot Tümgeneral Beyazıt Karataş’a göre ABD daha çok hırçınlaşarak nükleer gücünü artırmanın peşinde. Ülke ayrıca Avrupa’ya nükleer başlıklı füze yerleştirmek için fırsat kolluyor.ABD başkanlığına seçilen Joe Biden’ın "İran'ın nükleer bombaya sahip olması Suudi Arabistan, Türkiye, Mısır ve diğerleri üzerinde nükleer silahlara sahip olma konusunda muazzam bir baskı oluşturur ve o bölgede ihtiyacımız olan son şey nükleer kapasite birikimi” sözleri ülkenin nükleer politikasına yönelik hangi ipuçlarını barındırıyor? “Müttefik ve ortaklarıyla birlikte İran’a dönük nükleer kısıtlamaları artıracaklarını” açıklayan Biden’ın döneminde ABD, Ortadoğu’nun nükleersizleşmesi için yeterli ve samimi adımlar ... Devamını Oku

Epic Games, Fiyatı 24 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Epic Store üzerinden kısa bir süre için ücretsiz olarak sunulan oyunlar köşemizde bugün Cave Story+ var. Satış fiyatı 24 TL olan oyunlar, Epic Store üzerinde bir süre boyunca ücretsiz sunuluyor. Oyunu kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

Kocaeli’de Bir Kişi, COVID-19 Olan Kardeşini İhbar Etti

Kocaeli'de yaşayan Ferhat Akbulut, kardeşi Berat Akbulut'un COVID-19 olduğu halde sokağa çıktığını öğrenince polise ihbar etti ve ceza almasını sağladı. Kesilen para cezasını ise yine ağabey Ferhat Akbulut ödeyecek.

Milyonlarca çalışanı ilgilendiren emsal karar: Müşteriyle samimi olan tazminatsız kovulacak

Yargıtay, milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiren emsal bir karara imza attı. Yüksek Mahkeme, verdiği kararla; ‘Doğruluk ve bağlılıkla bağdaşmadığı’ gerekçesiyle müşteriyle samimi olan işçinin tazminatsız şekilde işten çıkarılmasının önünü açtı.

Kırılan kolu için ameliyat olan ve uyanamayan 7 yaşındaki Miray, yaşamını yitirdi

Acıpayam ilçesinin Yassıhöyük Mahallesi'nde yaşayan dedesinin yanına giden Miray Tokdemir, 13 Eylül tarihinde parkta oynarken, düşüp sol kolunu kırdı.