Etiket: Turkcell

3 dev imzaları attı! Ücretsiz olacak

Türk Telekom müşterileri BiP’i, Turkcell kullanıcıları ise Türk Telekom’un yeni nesil sosyal medya platformu Yaay’ı internet kotalarından harcama yapmadan kullanacak.

Turkcell, Bazı Müşterileri İçin Wi-Fi 6 Sunmaya Başladı

Turkcell, bireysel fiber müşterileri için Wi-Fi 6 hizmetini kullanıma sundu. Şu an için sadece altyapı desteğinin olduğu yerlerde kullanılabilen hizmet, kullanıcıların yüzünü güldürecek türden. Çünkü Wi-Fi 6 teknolojisi, mevcut teknolojilere kıyasla çok daha iyi bir performans sunuyor.

Turkcell 20 GB İnternet Hediye Veriyor, Bugün Akşam Başvurular Son!

Türkiye'de en çok müşteri sayısına sahip olan operatör olarak dikkat çeken Turkcell, abonelerine yönelik birbirinden farklı birçok kampanya sunmaya devam ediyor. Söz konusu kampanyalardan biri de; Turkcell Bedava İnternet, Turkcell ücretsiz internet olarak kendini gösteriyor. Günümüzde her geçen gün artış gösteren akıllı telefon kullanımı beraberinde İnternet kullanımlarının hat safhaya ulaşmış olması, abonelerin çok daha fazla İnternet ihtiyacı yaşamasına sebebiyet veriyor.

Turkcell’den Milli Dayanışma Kampanyası’na dev bağış!

Turkcell, Twitter’dan yaptığı açıklamada Milli Dayanışma Kampanyası’na 20 Milyon TL katkıda bulunduğunu duyurdu. Turkcell’in sosyal medya hesabından Milli Dayanışma Kampanyası’na ilişkin açıklama yapıldı. Paylaşımda kampanyaya 20 Milyon TL katkıda bulunulduğu belirtildi. Turkcell’den yapılan açıklama şu şekilde: “Turkcell Türkiye’siz, Türkiye de Turkcell’siz olmaz. Bugün yine “Bizsiz Olmaz” diyoruz. Cumhurbaşkanımız himayesinde Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 20 milyon TL katkıda bulunuyoruz. Turkcell olarak bu süreçte bayilerimizi, yüklenicilerimizi, çözüm ortaklarımızı ayakta tutmayı ve istihdama katkı sağlamayı da bir sorumluluk olarak görüyoruz. Bu zor günleri el birliği ile aşacağımıza inancımız tam. Türkiye’nin Turkcell’i olarak, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ... Devamını Oku