Hakan Muhafız 4. Sezon ne zaman çıkacak? Hakan Muhafız yeni sezon konusu ve oyuncuları

Hakan Muhafız 4. sezon ne zaman çıkacak? Hakan Muhafız yeni sezon konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Hakan Muhafız dizisi 4. sezon hakkında merak edilenler haberimizde.

Ünlü dizi film platformu Netflix’in Türk yapımı dizisi Hakan Muhafız 3. sezonuyla herkesin beğenisini kazandı. Dizi ilk sezonuyla birlikte oldukça yüksek izlenme oranlarını yakaladı. Dizinin sevenleri ise 4. sezonun ne zaman geleceğini araştırmaya başladı.

Başrollerin Çağatay Ulusoy ve Funda Eryiğit’in yer aldığı dizi ilk sezonuyla birlikte her sezon başarısını katladı. Dizide Çağatay Ulusoy ve Funda Eryiğit’e Burçin Terzioğlu ve Okan Yalabık eşlik ediyor. Dizinin yeni sezonu hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Hakan Muhafız 4. sezon ne zaman çıkacak? Kaç bölüm olacak?

Sevilen dizi Hakan Muhafız’ın 4. sezonu 2021 yılının Mart ayında ekranlarda olacak ve yeni sezon 8 bölümden oluşacak. Dizinin 3. sezonu 6 Mart 2020 tarihinde yayınlanmıştı.

Hakan Muhafız oyuncuları kim?

Hakan Muhafız’ın yeni sezonun yer alacak isimlerde belli oldu. Dizide Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Engin Öztürk ve Boram Kuzum yer alacak. Diziye yeni isimlerde dahil olabilir.