reklamlar

James Bond No Time to Die filminin vizyon tarihi yeniden ertelenebilir

reklamlar
reklamlar

‘ James Bond: Ölmek İçin Zaman Yok ‘ filmi 2021 için başka bir tarihe yeniden planlanabilir. Bu film zaten üçüncü kez ertelendi ve şimdi galası bekleniyor. Ama her şey daha kötüye gidebilir, bekleyip görürüz.

Kasım ayının başlarında, Netflix’in kaynaklarından bazı bilgiler alabiliyoruz . MGM ve Netflix , yayın haklarıyla ilgilenmeye çalışıyor . Ancak şimdilik, devam eden salgın nedeniyle bu gerçekleşmeyecek. Bu 25. James Bond filmi ve Daniel Craig’in filmin başrol oyuncusu olarak son filmi de muhtemelen yeniden planlanabilir. Normalde prömiyer tarihini Nisan, ardından Kasım ve şimdi de Nisan 2021 olarak ayarlıyorlar.

 

Ancak, zaten 2 Nisan 2021 için resmi bir prömiyerimiz var.

Warner Bros. ‘James Bond: Ölmek İçin Zaman Yok’ Filminin Çıkış Tarihini Geciktirecek mi?

James Bond’un resmi Twitter hesabına göre şunları açıkladılar:

MGM, Universal ve Bond üreticileri, Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli bugün bunu duyurdu. Küresel tiyatro pazarının dikkatlice incelenmesi ve kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesinin ardından, ÖLMEK İÇİN YOKTUR’un yayınlanması Kasım 2020’ye ertelenecek.

Ayrıca bunun bir gecikme olabileceğini düşünüyorlar ve James Bond’un yaklaşan filmi 2021’de prömiyeri için yeniden planlanan ilk gişe rekorları kıran filmlerden biri olacak. Bu film de Cary Fukunaga tarafından yönetiliyor . Onu Maniac, Beasts of No Nation, True Detective, Jane Eyre ve diğerlerinden tanıyoruz.

İşte resmi özet: “Ölmek İçin Zaman Yok, Bond aktif hizmetten ayrıldı ve Jamaika’da sakin bir hayatın tadını çıkarıyor. CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter yardım isteyince huzuru kısa sürer. Kaçırılan bir bilim adamını kurtarma görevinin beklenenden çok daha tehlikeli olduğu ortaya çıktı ve Bond’u tehlikeli yeni teknolojiyle donanmış gizemli bir kötü adamın izine sürüklüyor. ”

Pek çok film ve gişe rekorları kıran film ertelendi. Bu tekrar olursa , VOD platformlarında ‘ James Bond: Ölmek İçin Zaman Yok’u izleyebiliriz . Ama şimdilik, bu film 2 Nisan 2021’de gösterime girecek. Aşağıdaki fragmana göz atın!

 

 

Kaynak:

reklamlar
reklamlar
Leave a Comment
reklamlar