reklamlar

Kolpaçino 4′ geliyor Öyle Bir İsim Olacak ki Yer Yerinden Oynayacak!

reklamlar
reklamlar

Kolpaçino 4‘te Öyle Bir İsim Olacak ki Yer Yerinden Oynayacak! Yıllar önce ilk filmi ile gişedeki yerini alan ve izlenme rekorları kıran Kolpaçino arka arkaya çekilen serileri ile de aynı gişe başarısını elde etti. Şafak Sezer’in oyunculuğunun zirveye çıktığı Kolpaçino filmi tüm replikleri ile gençlerin hafızasına kazındı.

Hemen hemen her gencin ezbere bildiği Kolpaçino replikleri, zaman zaman araba arkası yazılarında bile kullanıldı. Dillerden düşmeyen replikleri, akıllardan çıkmayan sahneleri ile Türk sinemasının efsaneleri arasına girmeyi başaran Kolpaçino, ünlü komedyen Şafak Sezer için adeta ustalık eseri oldu.

Özellikle gençlerin beğenerek izlediği ve yeni serisini merakla bekledikleri Kolpaçino’dan olay yaratacak haberler gelmeye devam ediyor. Şafak Sezer’in aslında çoktan bitirmeyi planladığı film koronavirüs engeline takılmıştı.

 

Ancak bu süreç Kolpaçino ve Şafak Sezer için daha hayırlı oldu. Senaryo üzerinde daha fazla düşünme ve değişiklik yapma şansı yakalayan Sezer, aynı zamanda dizide oynayacak oyuncu kadrosu içinde geniş geniş düşünme fırsatı elde etmiş oldu.

Kolpaçino’nun eski serilerinde rol alan bir çok isimle yola devam edecek olan Şafak Sezer, hayranlarını ve Kolpaçino severleri şaşırtacak hamleleri de hazırlıyor. Koronavirüs nedeni ile çekimlerine başlaması ertelenen filme öyle isimler dahil olacak ki yer yerinden oynayacak.

Koronavirüs nedeni ile çekimleri erteleyen Şafak Sezer, film hakkında geniş çaplı bir ön inceleme fırsatı yakaladı. Bu süreçte çoğunlukla evde zaman geçiren Şafak Sezer, senaryoya yeni sahneler eklerken film için yeni isimlerde gündeme geldi.

 

Zaten birbirinden yetenekli ve Türkiye’nin hayran olduğu isimler ile çalışan Şafak Sezer, yapmak istediği bu son hamle ile bitirici vuruşu yapmak istiyor. Kolpaçino’nun eski serilerinde rol alan Aydemir Akbaş’ın filme olan büyük katkısının yadsınamaz olduğunu bilen Sezer, gene efsane bir ismi düşünüyor.

En az Aydemir Akbaş kadar büyük bir etki yaratacak ve filme katkı sağlayacak bir isimle görüştüğü iddia edilen Şafak Sezer, Kolpaçino Dört Dörtlük adını verdiği yeni seri için ince eleyip sık dokumaya başladı.

Koronavirüs engelini fırsata çeviren Şafak Sezer, tüm Türkiye’yi yerinden oynatacak bir Kolpaçino hazırladıklarını ifade ediyor. Senaryo üzerinde değişiklikler ve eklemeler yaptığı iddia edilen Şafak Sezer’in kendi sahneleri içinde yeni fikirler ürettiği ve çevresinden onay aldığı söylendi.

 

Kolpaçino ve Şafak Sezer hayranları tarafından büyük bir heyecan ve merakla beklenen Kolpaçino Dört Dörtlü’ün kadrosuna yeni katılacak efsane ismin ise Şafak Sezer tarafından bir sır gibi saklandığı ve zamanı geldiğinde bunu açıklayacağı iddia edildi.

Şafak Sezer ayrıca, gerekli şartların oluşması halinde filmin dijital platformlarda da yer alabileceğini belirtti. Kolpaçino Dört Dörtlük filmi dört gözle bekleniyor.

reklamlar
reklamlar
Leave a Comment
reklamlar