MasterChef

MasterChef Ata Çelenk Kimdir? MasterChef Türkiye’den ‘Kırmızı çizgimiz’ diyerek elediler!!

TV8 ekranlarında iddialı yemek yarışmalarından MasterChef rüzgarı esmeye devam ediyor. öceki gün akşam son bölümüyle ekranlara geldi. İlk turda yaptıkları yemeği şeflerin karşısında 5 dakikalık zaman dilimi içerisinde bitirmeye çalışan yarışmacılardan Ata Çelenk'in başına talihsiz bir kaza geldi ve yarışmadan direkt elendi. yayını canlı izleme linkine haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler...

MasterChef 2021 Full İzle! 30 Haziran 2021 Son Bölüm Youtube Tek Parça İzle

TV8 tarafından ekranlara gelen MasterChef 2021 yarışması izleyicilerin gündeminde ilk sırada yer alıyor. Yemek tutkunu olan 15 rakibin kıyasıya mücadelesine tanık olacağımız MasterChef 2021 macerası başlıyor. Rakipler Türkiye’nin ünlü şefleri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna  ve eşsiz yemek kültürüyle gurme ve gezgin Somer Sivrioğlu karşısında yemek konusundaki kabiliyetlerini sergiliyor. Merakla beklenen MasterChef 2021 30 Haziran 2021 Canlı izleme ekranına haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler..

MasterChef’ten Elenen Eray’ı 2. Kez Yıkan Acı Haber

MasterChef Yarışmasının şampiyon adaylarından birisi olarak gösterilen ve son elem oyununda elenen Eray aldığı acı haberle ikinci kez yıkıldı.