KPSS Şartsız Belediyelere 4 Bin TL Maaş ile Personel Alımı Yapılacak!

İŞKUR kurum dışı kamu işçi alımı başvuru ekranı hakkında bazı bilgiler paylaştı ve mezuniyet şartı olmadan personel işçi ve memur alımlarının detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. Çeşitli branşlarda görev almak üzere her sektöre uygun olarak İŞKUR sisteminde iş ilanı yayınlanmaktadır. İŞKUR’un resmi internet sitesinde belirli aralıklarla yer alan ilanlar sistemde kaydı bulunan tüm vatandaşlara iş olanağı sağlıyor…

9 belediye için kamu personel sınavı şartı olmadan personel alımı ilanı yayınlandı. Bu bağlamda başvurular internet üzerinden yapılacak ve araştırma sonrasında internet aracılığıyla yapılan başvurular değerlendirilerek KPSS puan şartı olmadan belediyeler bünyesinde hizmet veren kamu şirketlerinde çalışmaya başlayabilecek. Kurum dışı işçi alımı ilanları İŞKUR resmi internet sitesinden belirli oranlarla yayınlanıyor. Kurum dışı işçi alımı ilanları illere göre dağılım görüntülenebilecek.

Kurum Dışı İşçi Alımı İlanı İçin Belediyeye Yapılacak Başvurular

Kurum dışı işçi alımı ilanı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden belirli aralıklarla yayınlanıyor. Kurum dışı işçi alımı ilanı illere göre görüntülenebiliyor.

Şırnak Balveren Belediyesi

Burdur Bucak Belediyesi

Aydın Koçarlı Belediye personeli

Bilecik Pazaryeri Belediyesi

Edirne Uzunköprü Belediyesi

Afyonkarahisar Beyyazı Belediyesi

Sivas Gemerek Belediyesi

Kırklareli Kofçaz Belediyesi

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi için başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR Kayıt Süresi Ne Zamana Kadar Geçerli Vatandaşların Kayıt Yenilemesi Gerekiyor Mu?

Kayıtların aktif bir şekilde işlemde kalma süresi son tarihi itibariyle 12 ay olarak bilinmektedir. İşlemden kayıtları kaldıran iş arayanlar internet üzerinden kurum kodu kullanabilirler ve İŞKUR İl müdürlüklerine şahsen telefonla veya mail üzerinde kullanarak müracaat edebilirler. Müracaatlar aktif duruma gelir. Aktif olarak işlemde kalma süresi için diğer nedenlerle pasif durumda ki kayıtlar aktif hale getirilinceye kadar aktif olarak değerlendirilmez

İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR çeşitli branşlarda görevlendirmek üzere her türlü için uygun olarak iş ilanları İŞKUR iş ilanları sistemin İŞKUR ilan sayfasına ulaşarak çılan bağlantıya tıklayıp iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz hem çalışan hem de işveren durumunda kişiler için uygun olan İŞKUR kullanımı sonrasında çalışma yerinize vardiya seçeneklerinizi iş alanlarınızda seçerek konuya ilişkin detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Böylece aradığınız özellikte nitelikli bir işe sahip olarak profesyonel şekilde işinizi gerçekleştirebilir ideal olarak gördüğünüz hayatı yaşayabilirsiniz. İŞKUR iş ilanları sayfasına takip ederek hayalini kurduğunuz ise sahip olabilmeniz mümkün olacaktır. Bu da işinize garget göstermenize hem kendinize hem de işyerine karşı verimli de artıracaktır.