reklamlar

Kredi Kartı Borcu Olanlara Dev Müjde! Borç Erteleme Başvuruları Başladı

reklamlar
reklamlar

AKBANK KREDİ KARTI BORCU OLANLARA MÜJDE! BORÇ ERTELEME BAŞVURUSU YAPABİLİRSİNİZ

Kredi kartı borcu olan kişilere yönelik olarak yapılan  duyuru ile Akbank kredi kartı ve artı para borcu olan kişilere yönelik olarak alışveriş faiz oranı üzerinden hesaplanarak borçlarını 2021 yılının Ocak ayı ekstresine kadar erteleme imkanı sunulacağı duyuruldu.

Akbank kredi kartı borç erteleme işlemi için başvurular Akbank internet sitesi üzerinden alınacak. Borç ertelemesi yapmak isteyen kişiler internet sitesinde alan Akbank kredi kartı borç erteleme linki üzerinden başvuru formu dolduracak.

Bu form için kişilerin sadece TC kimlik numaralarını ve kullanmış oldukları cep telefonu numaralarını girerek başvuruya devam et butonunu kullanarak kayıt olacaklar.

Kredi kartı borcu ödemelerinin yanı sıra isteyen kişiler Akbank kredi kartı ücreti ödemesi olan kişiler için de 2021 yılının Ocak ayı sonuna kadar erteleme yapma hakkı tanındı.

GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI EKSTRE ATLAT İLE 3 AY ERTELEME, 6 TAKSİT İMKANI! 

Kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlanıyorsanız Garanti Bankası tarafından sunulan ekstre atlat hizmeti ile ödemelerinize 3 ay ara verebilirsiniz.

Başvuru yapan kişilerin ekstreleri  o dönem ve takip eden 2 ekstre dönemi ertelenmekte olup daha sonra ise ödemenin yapılacağı aydan itibaren 6 eşit taksit halinde ödenmektedir.

Garanti Bankası kredi kartı borç erteleme işlemleri için başvurular 444 0 333 Garanti cep telefonu müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kabul edilecek. Bu işlem sayesinde pandemi nedeni ile kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan kişilere borç erteleme kolaylığı sunulmuş olacak.

 

reklamlar
reklamlar
Leave a Comment
reklamlar