La Casa De Papel 5. Sezon izle hd tek parça

Yayınlanan 4 sezonu da çok beğenilen ve izleyicisini her zaman merakta bırakan La Casa De Papel 5. sezonunun final sezonu olacağını Netflix kendi sitesinde izleyenlere duyurdu, fakat ne zaman yayınlanacağını henüz duyurmadı. LCDP 5. sezon yayın tarihi belli olduğunda ve fragmanı paylaşıldığında burada sizlerle paylaşıyor olacağız. LCDP izleyicisi bunları merak ederken bir de sosyal medyada Kıvanç Tatlıtuğ’un LCDP 5. sezonda olacağı iddia edildi.

 

La Casa De Papel 5. Sezona Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Dahil Oluyor Mu?

La Casa De Papel 5. sezonda oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un da olacağı iddialarına Netflix ve Kıvanç Tatlıtuğ’dan bir açıklama gelmedi. Şimdiye kadar bir çok başarılı projede rol alan Kıvanç Tatlıtuğ uzun süredir herhangi bir projede izleyenlerin karşına geçmiyor. LCDP 5. sezonda olacağı iddiası bile hayranlarını sevindirdi.

 

La Casa De Papel Konusu Nedir? Yeni Sezonda Neler Olacak?

Bir suç dizisi olan La Casa De Papel’de Profesör ve sekiz hırsız İspanya Kraliyet Darphanesini soymak için bir plan yapar ve uygular. Profersör dışardan polisleri zekice yönlendirirken, içerideki hırsızlar Darphanede rehineleri tutar ve içerden para ve altın basarak soygunu tamamlamaya çalışırlar. Final sezonu olacak 5. yeni sezonda da Profesör ve ekibinin soygunu tamamlamaları bekleniyor.

 

 

La Casa De Papel Oyuncuları Kimler? 

La Casa De Papel oyuncuları arasında Alvaro Morte, Itziar Ituno, Ursula Corbero, Paco Tous, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Maria Pedraza, Darko Peric, Kiti Manver, Brian Beacock, Anna Gras, Fernando Soto bulunmaktadır.