reklamlar

Lucy 2 Türkçe Dublaj izle

reklamlar
reklamlar

Lucy 2 Ne Zaman Geliyor ?

Luc Besson’ın yeni filmi Valerian, yaz aylarında vizyonda olacak. Peki yönetmenin merakla beklenen bir diğer filmi Lucy 2 ne zaman gelecek ve Scarlett Johansson seriye dönecek mi ?

Leon ve The Fifth Element gibi filmlerin senarist ve yönetmeni Luc Besson‘ın 2014 yılında vizyona giren filmi Lucy, beklentilerin üzerine çıkıp dünya genelinde 458 milyon dolar hasılat elde ederek önemli bir başarıya imza atmıştı.

Başrollerinde Hollywood’un iki ünlü ismi Scarlett Johansson ve Morgan Freeman‘ın yer aldığı film, orijinal fikriyle dikkat çekse özellikle film ilerledikçe çarpıklaşan senaryosu ve finaliyle hayal kırıklığı yaratarak bu orijinal fikrin altını tam olarak dolduramamıştı.

Merakla Beklenen Lucy 2 Ne Zaman Geliyor ?

Ancak gişedeki başarısı ve yarattığı akım sayesinde Lucy, 2015 yazında devam filmi için yapımcı şirketi CineEurope‘tan onay almıştı. Gelgelelim 2015 yılından bu yana filmle ilgili resmi bir gelişme henüz yok. Lucy 2‘yle ilgili bildiğimiz tek şey filmin senaryosunun halihazırda Luc Besson tarafından yazılmış olduğu. Ancak Besson, 2 yıl önce yaptığı açıklamalarda devam filmini yönetmeye pek de istekli olmadığını belirtmişti.

Luc Besson şu sıralarda uzun yıllardır çekmeyi planladığı bilimkurgu filmi Valerian‘ın vizyon tarihi için gün sayıyor. Yönetmenin Valerian’ın vizyona girmesinin ardından planladığı yeni bir proje henüz yok. Dolayısıyla Lucy 2’yu yönetme planı olmasa bile Besson, filmin senaryosunu tekrar bir gözden geçirip hazırlıklara başlayabilir.

Peki, Lucy 2’de Scarlett Johansson’ı görecek miyiz ? Bu sorunun da net bir cevabı henüz yok. Son yıllarda daha çok Marvel Sinematik Evren filmlerinde gördüğümüz Johansson, yaz aylarında vizyona girecek Rough Night‘ın reklam çalışmaları için hazırlanırken diğer yandan Avengers: Infinity War‘un çekimlerinde bulunuyor. Ancak ünlü oyuncunun Infinity War’dan sonra hazırlandığı bir projesi yok. Her ne kadar Infinity War’un çekimleri uzun sürecek olsa da Johansson’ın rolü tekrar canlandırmak istemesi halinde Lucy 2’nun çekimleri bu yıl içerisinde bile başlayabilir. Ancak halen resmi bir çalışmanın başlamadığı Lucy 2 için en iyimser vizyon tarihi 2019 olacaktır.

reklamlar
reklamlar
Leave a Comment
reklamlar