Netflix Extraction filmi izle fragmanı

Netflix’in yeni projesi Extraction filmini izle ilk fragmanı izle  yayınlandı. Büyük merak uyandıran Extraction izle 24 Nisan’da Netflix’te olacak.

Netflix yakında yayınlayacağı Extraction filminin fragmanını izleyicilerle buluşturdu. Aksiyon ve gerilim türünde olacak Extraction filminde Thor filminin başrol oyunlarından Chris Hemsworth rol alıyor. Netflix Extraction filmi izle ilk fragmanını Salı günü yayınladı. Extraction’un ilk fragmanı izleyiciler tarafından fazlasıyla beğenildi. Filmin başrol oyuncusu Chris Hemsworth filmde Tyler Rake karakterini canlandıracak.

 

Filmde büyün bir suç örgütünün oğlunu kurtarmaya çalışan Rake’nin maceraları anlatılacak. Extraction filmi hd izle yönetmenliğini Sam Hargrave yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Chris Hemsworth, David Harbour, Derek Luke, Golshifteh Farahani ve Rudhraksh Jaiswal gibi oyunlar yer alıyor. Avengers: Endgame, Avengers: Infinity War ve Captain America: Winter Soldier gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Russo Kardeşler, bu filmin senaristliğini ve yapımcılığını üstlendi.

Extraction 24 Nisan Cuma günü Netflix tarafından paylaşılacak. Film tüm dünyada aynı gün yayınlanacak.

Extraction Filminin Fragmanı