Netflix Lucifer 5 Sezon 2. kısım Fragmanı Yayınlandı

Bu dizi Netflix’in ilk üçe giriyor . Sonra Lucifer Sezon 5. Bölüm 1 Ağustos 2020 yılında piyasaya taraftarlar bu serinin yeni bir parçası bekliyor. Drama türü serisi normalde FOX’ta ancak üçüncü sezondan sonra Netflix yayın haklarını aldı ve onu yeniden hayata döndürdü. Tom Kapinos yaratıcısı ve draması Lucifer Morningstar’ın kardeş sıkıntısı yaşamadığı karakterini takip ediyor ve her biri ortaya çıktığında, kısa sürede aksiyon geliyor.

 

‘Lucifer’ Sezon 5 Bölüm 2 Ne Zaman Çıkacak?

Henüz çıkış tarihi ile ilgili resmi bir onay yok. Ancak Netflix’in 2021’in başlarında ‘ Lucifer ‘ Sezon 5 Bölüm 2’yi yayınlayacağını tahmin ediyoruz .

İşte 5. sezonun resmi özeti:

“Cehennemin Efendisi kadar sıkılmış ve mutsuz olan Lucifer, Los Angeles’ın muhteşem, parıldayan deliliği yüzünden tahtından istifa ediyor ve krallığını terk ediyor, burada LAPD’ye yardım ediyor… ve özellikle anlayışlı dedektif Chloe Decker. İkiz kardeşi Michael, cehenneme dönerken gizlice şeytanın yeryüzündeki yerini alır.

Sonunda, Lucifer geri dönmeli ve kardeşinin hayatıyla yaptığı karmaşayla yüzleşmelidir. Ayrıca sonunda Chloe’ye olan hisleriyle yüzleşecek ve hayranların en başından beri sorduğu bir soruyu yanıtlayacak: “yapacaklar mı yapmayacaklar mı?”

Ayrıca 5. sezon 2. bölüm yepyeni 8 bölümden oluşacak.

  • 5.09 – “Aile Yemeği”
  • 5.10 – “Bloody Celestial Karaoke Jam”
  • 5.11 – “Dinlenen Şeytan Yüzü”
  • 5.12 – “Daniel Espinoza: Çıplak ve Korkmuş”
  • 5.13 – “Biraz Zararsız Takip”
  • 5.14 – “Hiçbir Şey Sonsuza Kadar Sürmez”
  • 5.15 – “Bu Gerçekten Nasıl Bitecek ?!”
  • 5.16 – “Mutlu Sonda Bir Şans”

5. sezon 2. bölümden ne bekliyorsunuz:

Sezon 5 bölüm 2 ayrıca Chloe’nin bir seri katilin suçlarını süslemiş olabileceğini öğrenmesini takip eder. Amenadiel, oğlunun sağlığı konusunda endişelenir. Pete, Ella’ya açılır. Bu yeni tanıtım fragmanında, Lucifer ve Amenadiel’i zaman donmuşken Maze ve Michael’a karşı görüyoruz. Ayrıca, Tanrı nihayet ortaya çıktı ve çocuklarının kavga etmesini sevmediğini söyledi.

Kış 2021 veya İlkbahar 2021’de ‘ Lucifer’ Sezon 5 Bölüm 2. Aşağıdaki en son fragmana göz atın!

 

 

Kaynak : Netflix Lucifer 5 Sezon 2. kısım Fragmanı Yayınlandı.