reklamlar

Özelde çalışanlara 100 bin lira nakit! Halkbank özel sektör kredi başvurusu

reklamlar
reklamlar

Maşını Halkbank’tan alan özel sektör çalışanlarına 100 bin lira kredi veriliyor. Bu kredi 36 ay vade imkanı ile sağlandığı gibi faiz oranları da czip hale getirildi. Bu doğrultuda Halkbank tarafından yapılan açıklamada “Özel sektörde çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,49’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir.” ifadelerine yer verildi.

FAİZ ORANI

100 bin lira kredi için tahsis ücretli aylık faiz oranı yüzde 1,49 olurken tahsis ücretsiz kredi için aylık faiz oranı yüzde 1,54 oluyor.

Ayrıca krediler farklı ödeme seçenekleri ile geri ödenebiliyor. Bu doğrultuda geri ödeme seçenekleri şöyle oluyor

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli

GERİ ÖDEME

Örnek ödeme kapsamında 100 bin lira kredi çekildiğinde 36 ay vadeli tahsis ücreti 525 lira aylık faiz oranı yüzde 1,49 ile aylık ödeme 3 bin 790 lira oluyor. Bunun yanı sıra tahsis ücretsiz aylık faiz oranı yüzde 1,54 ile aylık ödeme 3 bin 828 lira oluyor.

BAŞVURU DETAYLARI

Başvuru yapacaklar Halkbank şubeleri üzerinden veya 3452’ye aralarında birer bışluk bırakarak “OZEL, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazıp SMS göndermek sureti ile yapacaklardır.

Özel sektör çalışanlarına 100 bin lira kredi için TIKLAYIN.

 

reklamlar
reklamlar
Leave a Comment
reklamlar