reklamlar

Turkcell 20 GB İnternet Hediye Veriyor, Bugün Akşam Başvurular Son!

reklamlar
reklamlar

Bu kapsamda Turkcell Bedava İnternet kampanyaları 2020 seçenekleriyle abonelerin yüzlerini güldürmeye devam ediyorlar. Hep birlikte Turkcell bedava İnternet kampanyaları Turkcell ücretsiz internet paketleri yazısına göz atalım.

Turkcell Bedava İnternet Dağıtıyor!

Türkiye’nin en fazla sevilen operatörleri arasında ilk sırada yer alan Turkcell aboneleri için 5 GB’dan 20 GB’a kadar bedava İnternet verilmeye 2020 yılında da büyük bir hızla devam edilmekte. Verilen söz konusu bedava İnternet sayesinde abonelerin yüzleri gülmeye devam etmekte.

 

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020

4.5 G kullanıcıları için Turkcell tarafından 1 GB bedava İnternet verilmekte. Kampanya esnasında verilmekte olan İnternet’in kullanım süresi ise 14 gün olarak ön plana çıkıyor. 4.5 G hat sahibi olan abonelerin son 3 aylık süre zarfında, Turkcell’li ve 4.5 G’li olma şartı söz konusu paketi almak için sunulan şart olarak dikkat çekmektedir. Turkcell tarafından verilmekte olan kendi uygulamasındaki hediye havuzundan aboneler İnternet haklarına oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilmektedir. Bunun için cihazların kesinlikle 4.5 G özelliğinin açık olması gerkmekte.

 

Turkcell’den Bedava 10 GB İnternet

Yaşanan koronavirüs süreçlerinde Turkcell sağlık çalışanlarına muhteşem bir imkan tanıyor ve onlar için 10 GB internet tanımlıyor. 2 ay aralıkla sunulacak söz konusu hediye İnternet yalnızca sağlık çalışanlarına özel olarak veriliyor. SAGLIKCALISAN yazıp 2200’a SMS ileten kişiler 2 ayda toplam olarak Turkcell 10 GB Bedava internet sahibi oluyorlar.

 

 

Turkcell Oyun Oynayarak İnternet Kazanma 2020

Turkcell, PUBG tarzında farklı onine oyunları oynamakta olan kullanıcılar için bedava internet hizmetini büyük bir hızla devam ettiriyor. 1 GB internet kampanyasından fayda sağlamak isteyen kişilerin “GUNLUKIZLE” yazıp 2200’a SMS göndermeleri yeterli oluyor. Verilen kodlar, oyun içerisinde geçerli oluyor ve oyun için tam 3GB’a kadar ek internet anımlanıyor.

reklamlar
reklamlar
Leave a Comment
reklamlar