WhatsApp’tan Anneler Günü sürprizi Anneler Günü Çıkartma Nasıl Paylaşılır? Anneler Günü Çıkartma indir

Anneler Günü, sizi bu dünyaya getiren kadına teşekkür etme fırsatıdır ve hiçbir hediye onun için mükemmel olmasa da, her zaman sıcak bir mesajla onun için bugünü  özel kılmaya çalışabilirsiniz. Anneniz için en sıcak Anneler Günü mesajlarını ve dileklerinden bazılarını listeliyoruz, hangisini ona iletmek istediğinizi, gününü unutulmaz kılmak için. Zaman zaman getirdiği yeni güncellemeler ve içeriklerle kullanıcılara kolaylık sağlayan WhatsApp özel günleri de artık unutmuyor. WhatsApp’tan Anneler Günü sürprizi Anneler Günü Çıkartma Nasıl Paylaşılır? Anneler Günü Dilekleri, Anneler Günü Mesajları , Anneler Günü Alıntıları, Anneler Günü Resimleri,  ve daha fazlası haberimizde

 

 

 

WhatsApp, Anneler Günü için yeni bir Mama Love çıkartma paketini tanıttı. Facebook’un sahip olduğu anlık mesajlaşma hizmeti, pakette bulunan bazı etiketleri gösteren kısa bir klip ile birlikte geliştirmeyi Twitter’da paylaştı. Mama Love çıkartma paketi tüm dünyada Android ve iOS cihazlarda mevcuttur. Pakette Paula Cruz tarafından oluşturulan 11 çıkartma var. Mama Love çıkartma paketi, geçen ayın başlarında yayınlanan Herkes İçin Aşılar çıkartma paketini takip ediyor.

9 Mayıs’ta Anneler Günü ile WhatsApp , hem Android hem de iOS kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilen Mama Love adlı yeni bir çıkartma paketi yayınladı. 2,7 MB boyutundadır ve kullanıcıların Anneler Günü’nde bu çıkartmaları kullanarak ifade edebileceği bir dizi duygu sağlayan 11 hareketli çıkartma içerir. Bu paketleri indirmek oldukça basittir ve bunu nasıl yapabileceğinize dair adım adım bir kılavuz hazırladık.

 

WhatsApp’ta Mama Love çıkartma paketini indirin

  1. Android veya iOS cihazınızda WhatsApp’ı açın.
  2. Herhangi bir sohbeti açın ve Emoji simgesine (Android) veya Çıkartma simgesine (iOS) dokunun.
  3. Sağ tarafta bir ‘ + ‘ simgesi olacak, üzerine dokunun.
  4. Bu sizi WhatsApp için tüm çıkartmaların bulunduğu çıkartma mağazasına götürecektir. Üstte Mama Love çıkartma paketini görmelisiniz.
  5. Çıkartma paketinin sağındaki indirme simgesine dokunun ve onay işaretinin görünmesini bekleyin.
  6. Mama Love çıkartma paketiniz şimdi WhatsApp’a eklenmelidir.

Alternatif olarak, sağlanan bağlantıyı dokunabilirsiniz tweet  WhatsApp tarafından ve doğrudan uygulamanın içinden çıkartma paketi götürecek.

 

Artık bu çıkartmalara WhatsApp’taki Emoji bölümünden göz atabilirsiniz. Emoji simgesine dokunun ve hemen altındaki çubukta yeni Mama Love çıkartma paketinizi göreceksiniz. 11 çıkartmanın tümünü görmek için üzerine dokunun. Bunlar ayrıca herhangi bir çıkartmaya uzun süre basarak favorilere eklenebilir. Daha sonra bir ‘yıldız’ simgesiyle gösterilen sık kullanılanlar çıkartma bölümünde görünecekler.


WhatsApp’tan Anneler Günü hamlesi

Zaman zaman getirdiği yeni güncellemeler ve içeriklerle kullanıcılara kolaylık sağlayan WhatsApp artık özel günleri de unutmuyor. 9 Mayıs yani bugüne özel olarak yayınladığı Anneler Günü çıkartma koleksiyonunda toplam 11 farklı çıkartma bulunuyor. Bu çıkartmalar sadece görsel değil hareketli olarak da karşımıza çıkıyor.

 

Yeni çıkartma paketi WhatsApp’ta indirilebilir durumda ve içeriğe çıkartma mağazasından ulaşılabilirsiniz. İndirmek için önce WhatsApp’ta bir sohbet açın ve emoji düğmesine dokunun. Alt tepsiden çıkartma simgesini seçin ve ‘+’ düğmesine dokunun. Ardından WhatsApp çıkartma mağazasına yönlendirileceksiniz. Burada, Mama Love çıkartma paketi olan ilk çıkartma paketini göreceksiniz. Şimdi indirmek için ok düğmesine dokunarak, paketi edinebilirsiniz.

Ayrıca Anneler Günü çıkartma paketini indirdikten sonra kişisel kitaplığınıza eklediğini belirtelim. Bu görselleri çıkartmaya uzun basarak ve sık kullanılanlara ekle‘yi seçerek de favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bilindiği üzere WhatsApp, önemli durumlar için düzenli olarak çıkartma paketleri yayınlıyor. Hatırlayacağınız üzere kısa süre önce Dünya Günü ve Ramazan ayı için bir çıkartma paketini tanıtmıştı. WhatsApp ayrıca bu haftanın başlarında altı yeni çıkartma paketi daha yayınladı.

Ek olarak uygulama kullanıcıların çıkartma aramasını kolaylaştıracak bir özellik üzerinde de çalışıyor. Yeni özellik sohbet çubuğuna yazdıklarınıza göre çıkartma önerileri gösterme şeklinde olacak. Kitaplığınızda yazılan sözcükle alakalı çıkartmalar varsa, WhatsApp bunları size önerecek. Böylece sohbetlerinizde kolayca bu çıkartmaları kullanabileceksiniz.

WhatsApp kullanıcı sözleşmesi ile ilgili yeni gelişme

 

WhatsApp, yeni içerik ve özellikleri eklemeye devam ederken öte yandan uzun süre önce duyurduğu kullanıcı sözleşmesinin kabul süresinin haftaya dolacağını bildirdi. Ancak bu sözleşmeyi verilen süre zarfında kabul etmeyenlerin hangi yaptırımlarla karşılaşacağını belirtmedi. Uygulayacağı sözleşme sebebiyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen uygulama 2020 yılında geri adım atmak zorunda kaldı. Bu süreçten itibaren sözleşmenin içeriğinin çoğu güncellendi ve 15 Mayıs tarihine kadar süre verildi.

 

Anneler Gününüz Kutlu Olsun 2021 Dilekleri

 

Sevgiyle, en sevdiğin çocuktan annene.

Anne, gözlerini ve espri anlayışını miras alacak kadar şanslıydım. Senin yalan makinesi yeteneklerini de kazanacağımı umuyorum!

Dünyanın en şanslı [oğul / kız / çocuk / çocuk] sevgisiyle.

Bazen seni çıldırttıysam özür dilerim. Bunu sadece seni sevdiğim için yaptım!

Anneme, arkadaşıma, meleğime.

Mutlu Anneler Günü anne. Her gün benimsin Tanrı’ya şükrediyorum.

Anne, kalkabilmem için feda ettin. Bunu gördüğümü bilmeni istiyorum.

Anne, sık sık benimle haksız şeyler arasında durursun. Ruhumu koruduğunuz için teşekkür ederim.

Anneler Gününüz Kutlu Olsun 2021 Mesajları

Sizi seviyorum ve en iyi Anneler Günü’nü kutluyorum!

Sakin ve dinlendirici bir Mothe’s Day dileriz. Şımartılmayı hak ediyorsun!

Bana verdiğiniz her sarılma, cesaretlendirme sözü ve sevgi eylemleri için teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun!

Anneler günün kutlu olsun! Büyüdüğümde nasıl olmak istediğimin her zaman parlak bir örneği olduğun için teşekkür ederim!

En iyi zamanlarda bizimle güldüğünüz ve en kötü zamanlarda bizimle kaldığınız için teşekkür ederiz! Sensiz naparız?


2021 Anneler Gününüz Kutlu Olsun Alıntılar

“Hayat uyanmak ve annemin yüzünü sevmekle başladı.”

– George Eliot

” Olduğum veya olmasını umduğum her şeyi melek anneme borçluyum.”

– Abraham Lincoln

“Sevgiden doğarız; Aşk bizim annemizdir.”

– Rumi

“Anne, küçük çocukların dudaklarında ve yüreklerinde Tanrı’nın adıdır.”

-William Makepeace Thackeray

“Annenizin gözlerine baktığınızda, bu dünyada bulabileceğiniz en saf aşk olduğunu bilirsiniz.”

– Mitch Albom

“Ağlamak için en iyi yer bir annenin kollarındadır.”

– Jodi Picoult

 

Gelmiş geçmiş en iyi Anneye kıtalar arasında sevgi ve kucaklaşma gönderme! İyi günler!

Anneler Günü’ndeki tüm eğlenceli zamanlarımızı birlikte düşünmek. Keşke seninle kutlamak için orada olabilsem.

Seni özlüyorum anne ama seni kalbime yakın tutuyorum ve seni düşünüyorum. Güvenli ve Mutlu Anneler Günü dilerim!

Sevgili anne, orada her zaman benimle takıldığın için teşekkürler. Anneler Günü’nde çok sevgiler.


Mutlu Anneler Günü 2021 Whatsapp durumu

 

Keşke hemen yanında olsaydım. İşte bugün ve her gün için sıkı bir kucaklama. Anneler Gününüz Kutlu Olsun

 

 

Sevgili Anne, sana bir hediye gönderemedim ama bu Anneler Günü mesajında ​​kalbim burada!