reklamlar

Yarına Tek Bilet filmi izle, Yarına Tek Bilet konusu nedir?

reklamlar
reklamlar

Netflix birçok yapımı izleyicilerle buluşturuyor. 19 Haziran tarihinde başrollerinde Metin Akdülger ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Yarına Tek Bilet Netflix’te yayınlandı. Romantik bir hikayenin anlatıldığı film ile bilgiler gündemde araştırılıyor. İşte Yarına Tek Bilet filmi konusu…

YARINA TEK BİLET OYUNCULARI KİMLERDİR?

Dilan Çiçek Deniz

Metin Akdülger

YARINA TEK BİLET KONUSU NEDİR?

Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini yaptığı Yarına Tek Bilet filminde Ankara’dan İzmir’e doğru gerçekleştirilen yolculuk sırasında yolları kesişen iki yabancının romantik hikayesi anlatılıyor.

 

Dilan Çiçek Deniz ile Metin Akdülger’in Filmdeki Sevişme Sahnesi Olay Oldu

Ünlü oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in Netflix’te yayınlanan film Yarına Tek Bilet’de ki sevişme sahnesi gündeme damgasını vurdu. Hatta ünlü oyuncuların gerçek hayatlarında da aşk yaşadıkları magazin kulislerinin konuşuluyor. Detayları Haberimizde..

Dilan Çiçek Deniz ve Aybüke Pusat Çekişmesi!

Dilan Çiçek Deniz ile Metin Akdülger’in Filmdeki Sevişme Sahnesi Olay Oldu

Gerçek hayatlarında da sevgili oldukları iddia edilen ünlü ikilinin, trendeki sevişmel performansları sosyal medyanın da diline düştü.

Metin Akdülger, Atiye’de de Gündeme Gelmişti!

Genç kızların adeta sevgilisi olan Metin Akdülger’in yine aynı platform Netflix’deki Atiye adlı dizisinde Beren Saat ve Melisa Şenolsun ile  sevişme sahnelerindeki performansıyla yine magazin gündemine gelmişti.

Yarına Tek Bilet’in Konusu

Yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan’ın oturduğu film olan Yarına Tek Bilet’de Ankara’dan İzmir’e doğru yapılan yolculuk esnasında yolları kesişen iki yabancının romantik hikayelerini konu alıyor.

Ankara’dan İzmir’e doğru çıktıkları yolculuklarında yolları kesişen iki yabancının hikayesini konu ediyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan iki yabancı, başlarda sürekli atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşur. Hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikili, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile
yüzleşmeye başlar.

Netflix’in İlk Orjinal Türk Filmi

Netflix, merakla beklenen ilk Türk orijinal filmi Yarına Tek Bilet’in resmi fragmanını paylaştı. Başrollerini sevilen oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı filmin yapımcılığını OG Medya ve PToT film üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise son dönemlerin başarılı isimlerinden Ozan Açıktan yer alıyor.

Yarına Tek Bilet izle

Film, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evriliyor. Yarına Tek Bilet, 19 Haziran’da Netflix’te gösterimde olacak.

Yarına Tek Bilet Oyuncuları

Metin Akgülder
Dilan Çiçek Deniz

İşte Dilan Çiçek Deniz ile Metin Akdülger’in Yarına Tek Bilet’de ki Sevişme Sahnesinden Kareler;

Dilan Çiçek Deniz ile Metin Akdülger’in Yarına Tek Bilet’de ki sevişme sahnesi

Dilan Çiçek Deniz ile Metin Akdülger’in Yarına Tek Bilet’de ki sevişme sahnesi

reklamlar
reklamlar
Leave a Comment
reklamlar